0Shares

Këngëtarja Dua Lipa këtë vit ka qenë pa diskutim një ndër emrat më të suksesshëm në botën e muzikës.

Kënga e saj e fundit “New Rules është pritur shumë mirë nga publiku që në momentet e para të publikimit.

Shumë shpejt, kjo këngë siguroi milionat e parë, si dhe filloi të renditet e para në shumë prej top listave të para në Britaninë e Madhe, dhe më pas edhe në SHBA.

Tani, dy muaj pas publikimit, kënga ka arritur të grumbullojë mbi 200 milionë klikime në kanalin YouTube.

Një video simpatike e Duas duke vallëzuar me motrën dhe vëllain e vogël (Video) Një video simpatike e Duas duke vallëzuar me motrën dhe vëllain e vogël (Video)

E lumtur për këtë arritje, Dua vendosi që gëzimin ta ndajë me fansat përmes një statusi të publikuar në rrjetin social Twitter.

“200 milionë!!!”, ka shkruar e lumtur këngëtarja kosovare. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)