Soulja Boy dhe Blac Chyna kanë festuar Shën Valentinin e parë së bashku.

Të enjtën, Young Drako dhe Chyna kanë dalë në rrugë në Beverly Hills, duke u ndalur në Fifth Avenue, ku ata shpenzuan 50 mijë dollarë.

Soulja i dokumentoi gjërat që bënë shoping në Instagram, me Chynan që kënaqej me gjësendet nga Chanel e Dior në duar.

“Ne kemi bllokuar gjithë Fifth Avenue. Kështu bëjnë shoping bossët”, u shpreh Soulja.

Reperi dhe modelja janë në lidhje që një javë, pasi filluan kontakt në rrejtet sociale.

Sipas TMZ, ata u takuan fillimisht në shtëpinë e Sean Kingston në Los Angeles dhe nuk janë ndarë nga ai moment.

Soulja nuk eka fshehur asnjëherë lidhjen në rrjetet sociale.

Reperi 28 vjeçar që thotë se ka pasur rikthimin më të madh në histori në vitin 2018, mbetet në qendër të vëmendjes. Ai ka lansuar ehe videoklipin “Cut Da Check”. /Telegrafi/