LAJMI I FUNDIT:

Sofia Richie largon nga Instagrami ish-të dashurin e saj, Scott Disick – pasi u përfol për një lidhje me Bella Banos

Sofia Richie largon nga Instagrami ish-të dashurin e saj, Scott Disick – pasi u përfol për një lidhje me Bella Banos

Sofia Richie e ka larguar nga Instagrami ish-të dashurin e saj, Scott Disick, pasi ai u fotografua me modelen Bella Banos.

Reklama

Modelja 22-vjeçare në shkurt e kishte larguar edhe ish-partneren e Scott, Kourtney Kardashian, 41 vjeçare.

Ky veprim i saj në rrjetet sociale vjen mes zërave se 37 vjeçari pas yllit të “Keeping Up With the Kardashians” kaloi te bukuroshja 24 vjeçare.

Scott Disick dhe Sofia Richie (Foto: Getty Images)

Me një kontroll të vogël në llogarinë zyrtare shihet se Sofia nuk është duke e ndjekur më atë.

Supermodelja duket të jetë e gatshme të vazhdojë tutje dhe të mos shoh më shumë gjëra nga ish-i dashuri i saj.

Sidoqoftë, Disick tashmë ka bërë lëvizjen për të hequr pas Sofian.

Sofia Richie (Foto: Instagram)

Scott dhe Sofia filluan lidhjen në maj të vitit 2017, të cilët më pas udhëtuan së bashku me Kardashian dhe tre fëmijët e tyre: Mason, 10 vjeç, Penelope, tetë dhe Reign, pesë.

Por marrëdhënia e tyre nuk shkoi edhe aq gjatë, kur Disick ishte për një kohë në një qendër rehabilitimi, që thuhej se lidhej me vdekjen e prindërve të tij. /Telegrafi/

Scott Disick dhe Sofia Richie (Foto: Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë

"Më dhemb" - Dua Lipa kritikon ministrat britanikë për atë që thanë rreth emigrantëve shqiptarë

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Beyonce i ka dhuruar stafit të hotelit ku po qëndron në Londër bileta VIP për shkak të kujdesit ndaj saj

Beyonce i ka dhuruar stafit të hotelit ku po qëndron në Londër bileta VIP për shkak të kujdesit ndaj saj

Magazina
Beteja me tumorin, Nita Latifi rrëfen frikën që përjetoi në Big Brother VIP Albania

Beteja me tumorin, Nita Latifi rrëfen frikën që përjetoi në Big Brother VIP Albania

Magazina
Kalo në kategori