LAJMI I FUNDIT:

Skriniar nënshkruan me PSG-në, transferohet në verë si lojtar i lirë

Skriniar nënshkruan me PSG-në, transferohet në verë si lojtar i lirë

Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar thuhet se ka nënshkruar tashmë me Paris Saint-Germain dhe tashmë mund të quhet lojtar i ri i parisienëve.

Reklama

Saga e transferimit të yllit sllovak duket se po shkon drejt fundit me Skriniar që ka refuzuar çdo ofertë të Interit për rinovimin e kontratës.

Kapiteni i Nerazzurrëve pritet ta vazhdojë karrierën në Parc des Princes, aty ku ishte afër të transferohej edhe në verën e kaluar.

Interi dëshiron të shesë Skriniarin te PSG para mbylljes së afatit kalimtar
Lexo po ashtu Interi dëshiron të shesë Skriniarin te PSG para mbylljes së afatit kalimtar

Sipas ekspertit të transferimeve Fabrizio Romano, Skriniar ka nënshkruar si lojtar i ri i Paris Saint-Germain dhe transferimi i tij si lojtar i lirë do të ndodh në korrik 2023.

Paris Saint-Germain thuhet se ka paraqitur një ofertë hapëse për të marrë Skriniar tani në janar, por Interi dëshiron tarifën prej 20 milionë eurosh.

Bisedimet do të vazhdojnë mes dy skuadrave dhe deri në mbylljen e afatit mund të ndodh një marrëveshje. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
“Është e vështirë të kuptosh”, Mourinho ‘shfryn’ ndaj Renato Sanchesit

“Është e vështirë të kuptosh”, Mourinho ‘shfryn’ ndaj Renato Sanchesit

Serie A
Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Premier League
Aksidentohet autobusi i KFF Jakova, lëndohet tetë futbolliste dhe trajneri

Aksidentohet autobusi i KFF Jakova, lëndohet tetë futbolliste dhe trajneri

Sport vendor
Warren Zaire-Emery apo 'roboti' i Luis Enriques, 17-vjeçari i pazëvendësueshëm te PSG

Warren Zaire-Emery apo 'roboti' i Luis Enriques, 17-vjeçari i pazëvendësueshëm te PSG

Ligue 1
Zbulohet klauzola sekrete në kontratën e re të Xavit me Barcelonën

Zbulohet klauzola sekrete në kontratën e re të Xavit me Barcelonën

La Liga
Tre shqiptarë në kërkim nga policia angleze, vodhën 300 mijë funte në shtëpinë e Sterlingut

Tre shqiptarë në kërkim nga policia angleze, vodhën 300 mijë funte në shtëpinë e Sterlingut

Ndërkombëtare
Kalo në kategori