LAJMI I FUNDIT:
Milan Skriniar

Milan Skriniar

294 Artikuj

Marotta flet se si ishte afër Leaos, ai ndalet edhe te Lukaku dhe Skriniar

Marotta flet se si ishte afër Leaos, ai ndalet edhe te Lukaku dhe Skriniar

Serie A
Interi me dy mungesa të mëdha në ndeshjen e parë ndaj Benficas

Interi me dy mungesa të mëdha në ndeshjen e parë ndaj Benficas

Serie A
Klauzolat në kontratat e Verrattit dhe Skriniarit që ndikojnë në pagat e tyre

Klauzolat në kontratat e Verrattit dhe Skriniarit që ndikojnë në pagat e tyre

Ligue 1
Skriniar ka një dëmtim të rëndë në shpinë, vihet në pikëpyetje transferimi te PSG

Skriniar ka një dëmtim të rëndë në shpinë, vihet në pikëpyetje transferimi te PSG

Serie A
Revolucion total te PSG: Do të bashkohen shtatë lojtarë të rinj, do të ketë largime të bujshme

Revolucion total te PSG: Do të bashkohen shtatë lojtarë të rinj, do të ketë largime të bujshme

Ligue 1
Skriniar do të rikthehet në fushë, por pa shiritin e kapitenit

Skriniar do të rikthehet në fushë, por pa shiritin e kapitenit

Serie A
Çfarë ndodhë me Skrinarin, pas marrëveshjes së tij te PSG – ndërsa ende luan te Interi

Çfarë ndodhë me Skrinarin, pas marrëveshjes së tij te PSG – ndërsa ende luan te Interi

Ligue 1
PSG dhe Interi gjejnë marrëveshje për Milan Skriniarin, por zikatërit nuk po mund të gjejnë zëvendësues

PSG dhe Interi gjejnë marrëveshje për Milan Skriniarin, por zikatërit nuk po mund të gjejnë zëvendësues

Serie A
Skriniar konfirmon se ka nënshkruar për PSG-në

Skriniar konfirmon se ka nënshkruar për PSG-në

Ndërkombëtare
Skriniar nënshkruan me PSG-në, transferohet në verë si lojtar i lirë

Skriniar nënshkruan me PSG-në, transferohet në verë si lojtar i lirë

Ligue 1
Paris Saint-Germain e do në janar Milan Skriniarin, gati oferta për sllovakun

Paris Saint-Germain e do në janar Milan Skriniarin, gati oferta për sllovakun

Ligue 1
Interi planifikon riorganizim gjatë verës – Priten gjashtë largime dhe shumë transferime të reja

Interi planifikon riorganizim gjatë verës – Priten gjashtë largime dhe shumë transferime të reja

Serie A
Interi dëshiron të shesë Skriniarin te PSG para mbylljes së afatit kalimtar

Interi dëshiron të shesë Skriniarin te PSG para mbylljes së afatit kalimtar

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 0-1 Empoli, vlerësimi i Bajramit, Asllanit dhe të tjerëve

Notat e lojtarëve: Inter 0-1 Empoli, vlerësimi i Bajramit, Asllanit dhe të tjerëve

Serie A
Galtier nuk mund të thotë nëse Skriniar do t’i bashkohet PSG-së në janar ose korrik

Galtier nuk mund të thotë nëse Skriniar do t’i bashkohet PSG-së në janar ose korrik

Ligue 1
Francezët janë të bindur, Skriniar ka marrëveshje me PSG-në

Francezët janë të bindur, Skriniar ka marrëveshje me PSG-në

Serie A
Skriniar i thotë Interit se nuk do të nënshkruajë kontratën e re

Skriniar i thotë Interit se nuk do të nënshkruajë kontratën e re

Serie A
Skriniar ende i pavendosur për të ardhmen e tij, PSG po e vëzhgon situatën

Skriniar ende i pavendosur për të ardhmen e tij, PSG po e vëzhgon situatën

Serie A
Notat e lojtarëve, Milan 0-3 Inter: Dzeko dhe Skriniar më të mirët 

Notat e lojtarëve, Milan 0-3 Inter: Dzeko dhe Skriniar më të mirët 

Serie A
Interi ka frikë se Skrinar do të largohet si lojtar i lirë

Interi ka frikë se Skrinar do të largohet si lojtar i lirë

Serie A
Interi cakton një datë të re për bisedimet me Skriniar

Interi cakton një datë të re për bisedimet me Skriniar

Serie A
Tifozët e Interit i luten Skriniarit të nënshkruajë kontratën e re

Tifozët e Interit i luten Skriniarit të nënshkruajë kontratën e re

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Napoli, Rrahmani më i miri te mysafirët

Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Napoli, Rrahmani më i miri te mysafirët

Serie A
Interi ende nuk ka marr përgjigje nga Skriniar, mund ta humbë falas në verë

Interi ende nuk ka marr përgjigje nga Skriniar, mund ta humbë falas në verë

Serie A