Një projekt i ri muzikor pritet që së shpejti të publikohet edhe nga reperi shqiptar, Skerdi. I njëjti këtë herë po vjen me një bashkëpunim, teksa si artist ka zgjedhur Thepak, i cili synon tregun muzikor gjerman.

Kjo u bë e ditur nga vet ai, ku ka ndarë me fansat një pjesë të shkurtër të këngës në llogarinë e tij personale, Instagram.

“Diablo, së shpejti”, ka shkruar krahas videos 30-vjeçari.

View this post on Instagram

‘DIABLO’ #COMINGSOON – Prod. by @djrbeatz

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on Aug 26, 2019 at 4:20am PDT

Këto ditë, Skerdi ka dhënë disa lajme të gëzueshme, fillimisht se do bëhet baba për herë të parë dhe më pas se do të martohet me prezantuesen Vesa Rama.

Të gjitha lajmet nga Skerdi Të gjitha lajmet nga Skerdi

Dasma e dyshes do të organizohet në Shqipëri, edhe pse akoma nuk kanë dhënë një datë të saktë të ceremonisë së tyre.

Këta të fundit duhet theksuar se u fejuan në fillim të këtij viti, pas disa viteve lidhje së bashku. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Mom&Dad👪

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on Aug 19, 2019 at 10:34am PDT