LAJMI I FUNDIT:

Skerdi paralajmëron këngën e radhës në bashkëpunim me Kanitën

Skerdi paralajmëron këngën e radhës në bashkëpunim me Kanitën
Foto: Screenshot/Instagram

Reperi nga Shqipëria, Skerdi, gjatë këtij viti ka qenë shumë aktiv me prurje të reja muzikore.

Reklama

Në mesin e projekteve që solli, të shumta ishin bashkëpunimet me emra të njohur të estradës.

Ai edhe këtë herë po vjen në një duet dhe kësaj radhe bashkoi forcat me yllin nga Maqedonia, Kanita Suma.

View this post on Instagram

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

Artisti ka shpërndarë edhe një imazh përkrah këngëtares nga xhirimet e këtij videoklipi që thuhet se do të lansohet së shpejti.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Xheloze po vjen”, ka shkruar ai.

View this post on Instagram

A post shared by KANITA (@kanitasofficial)

E fundit e publikuar nga Skerdi mbetet “M’ke rrejt” së bashku me artisten e mirënjohur, Teuta Selimi.

Projekti i dyshes deri më tani ka mbledhur afro katër milionë klikime. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh

Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh

Magazina
Fjolla Morina i bën dedikim romantik të dashurit të ri: Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi

Fjolla Morina i bën dedikim romantik të dashurit të ri: Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina

"Kënga Magjike" nuk do të organizohet këtë vit

Magazina
Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano

Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano

Magazina
Kalo në kategori