LAJMI I FUNDIT:

Si e mendon veten përballë Luizit dhe a do të bënte Stresi duet me fituesin e ‘BBVA 2’

Si e mendon veten përballë Luizit dhe a do të bënte Stresi duet me fituesin e ‘BBVA 2’
(Foto: Instagram/itsluizejlli/stresi)

Stresi ka thënë se është i hapur për bashkëpunime muzikore dhe këtu nuk përjashtohet një duet potencial me Luiz Ejllin.

Reklama

Gjatë pjesëmarrjes në emisionin “Mos i bjer me top” të Top Channel, fituesi i ‘Big Brother VIP Kosova’ është pyetur se si e mendonte veten përballë fituesit të ‘Big Brother VIP Albania 2’ dhe nëse do të fitonte përballë tij.

“Nuk e kam menduar asnjëherë, sepse… prandaj hyra në Big Brother VIP Kosova se ishte për herë të parë, edhe këtu, nuk do të kisha hyrë kurrë në Shqipëri, e kam deklaruar edhe para shumë kohësh. Këtu jo, sepse këtu jam i qyteti”, është shprehur reperi.

(Foto: Instagram/stresi)

Tutje, Arkimed Lushaj është pyetur nëse do të bënte një bashkëpunim muzikor me Luiz Ejllin.

Stresi thotë se nuk e thumboi Luizin për ‘braktisjen’ e Berishës: E kisha me Çiljetën
Lexo po ashtu Stresi thotë se nuk e thumboi Luizin për ‘braktisjen’ e Berishës: E kisha me Çiljetën

“Për muzikë, gjithmonë jam i hapur edhe për bashkëpunime. Muzika është diçka ndryshe nga Big Brother dhe nga politika”, ka thënë Stresi duke qartësuar se në rast të bashkëpunimit nuk do të ishte baladë.

Kujtojmë që reperi ditë më parë e ka publikuar duetin me rivalin e dikurshëm Noizy, “Medalioni”, që është duke u pritur shumë mirë nga fansat e tyre. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kalo në kategori