LAJMI I FUNDIT:

Stresi thotë se nuk e thumboi Luizin për ‘braktisjen’ e Berishës: E kisha me Çiljetën

Stresi thotë se nuk e thumboi Luizin për ‘braktisjen’ e Berishës: E kisha me Çiljetën

Fituesi i Big Brother VIP Kosova, Arkimed Lushaj – Stresi, së fundmi ka dhënë një intervistë në “Mos i bjer me top”.

Ai ka zbuluar nëse një postim që ndau kishte të bënte me Luiz Ejllin, pasi e mbështeti një kandidat të PS-së.


I njëjti tregoi se kjo nuk ishte për artistin shkodran, por për këngëtaren Çiljeta Xhilaga.

Foto: Screenshot/Instagram

Në një nga pyetjet në një rubrikë të këtij programi, ai tha se personin e parë që do ta prangoste është Çiljeta.

Stresi: Me Zhaklin Lekatarin nuk do të martohesha kurrë
Lexo po ashtu Stresi: Me Zhaklin Lekatarin nuk do të martohesha kurrë

Pjesë nga biseda e tyre:

Stresi: E para është Çiljeta, do e kisha prangosur përgjithmonë, meqë e deshët një emër. Me të parën që do merresha është ajo.

Ronaldo Sharka: Ndoshta nga fakti që Çiljeta bëri këtë ndryshimin kohët e fundit që kaloi nga lali Eri.

Stresi: Dëgjo, politika është hobi, primare është muzika.

Ronaldo Sharka: Po ti je fansi i politikës. Përveç Çiljetës ti ke bërë një postim që ke thënë berishjan deri në vdekje.

Stresi: Po ajo dihet.

Ronaldo Sharka: Njerëzit kanë menduar se është thumb për Luizin.

Stresi: Jo, s’ka të bëjë fare, ajo është e drejta e tij dhe unë respektoj të drejtën e çdo kujt, se unë jam askush të gjykoj…

Ronaldo Sharka: Atëherë e kishe për Çiljetën?

Stresi: Për Çiljetën po. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Me pantallona si të ushtrisë dhe pallto masive, Rita Ora shfaqet e lodhur pas largimit nga festa me bashkëshortin

Magazina

"Doktori nuk t’i ka bërë mirë të pasmet" - Linda Halimi e ashpër ndaj Edona Jamesit

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

“Të ka rrahur babi shumë”, Buci kalon kufijtë në debatin me Azemin

Magazina
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Kalo në kategori