LAJMI I FUNDIT:

Shpërndahen fotot të Michael Schumacher që nuk janë parë kurrë – fansat nuk u besojnë syve

Shpërndahen fotot të Michael Schumacher që nuk janë parë kurrë – fansat nuk u besojnë syve

Janë publikuar foto të papara të Michael Schumacher dhe fansat e Formula 1 nuk u besojnë syve.

Reklama

Legjenda gjermane nuk është parë në publik që nga aksidenti i tij i skijimit në vitin 2013, dhe lajmet për gjendjen e tij janë mbajtur pothuajse tërësisht sekret tashmë një dekadë.

Por, përpara fillimit të sezonit të ri në F1 dhe sezonit të pestë të serialit të suksesshëm të Netflix, Drive to Survive, janë shfaqur foto të rralla të Schumacherit në një nga episodet.

"Tragjedi" dhe "turp" - si u shemb trashëgimia e ndërtuar nga Michael Schumacer në Formula 1
Lexo po ashtu "Tragjedi" dhe "turp" - si u shemb trashëgimia e ndërtuar nga Michael Schumacer në Formula 1

Fotot e shtatë herë kampionit të sportit më të shpejtë në botë pa dyshim që janë mirëpritur nga tifozët.

Nga njërin nga episodet, flitet rreth djalit të Schumacher, Mick, por djali i vogël në të dyja fotot është në të vërtetë Max Verstappen.

Si e tradhtoi ish-shoku i ngushtë Michael Schumacherin, pak çaste nga aksidenti i tmerrshëm me ski
Lexo po ashtu Si e tradhtoi ish-shoku i ngushtë Michael Schumacherin, pak çaste nga aksidenti i tmerrshëm me ski

Në një foto, Schumacher shihet duke mbajtur Max dhe vajzën e tij Gina-Maria në prehrin e tij, ndërsa një tjetër është kampioni aktual i botës në Formula 1 kur ishte fëmijë. /Telegrafi/

Michael Schumacher ndërvepron me një të ri Max VerstappenFansat nuk mund ta besojnë se kush është foshnja në prehrin e Michael Schumacher

Në trend Sport

Më shumë
Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

La Liga
Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Premier League
Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Ndërkombëtare
Afati i transferimeve në vitin 2009 i Real Madridit konsiderohet si potencialisht më i miri - afruan 8 yje

Afati i transferimeve në vitin 2009 i Real Madridit konsiderohet si potencialisht më i miri - afruan 8 yje

La Liga
Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Premier League
Si ia pagoi Tottenhami taksin Emmanuel Petit për t'u transferuar te Arsenali

Si ia pagoi Tottenhami taksin Emmanuel Petit për t'u transferuar te Arsenali

Premier League
Kalo në kategori