Cristiano Ronaldo ka pësuar një lëndim në finalen e fituar të kampionatit evropian kundër Francës.

Kjo ka bërë të sulmuesi portugez të ketë dhimbje, por me rastin e lëshimit të fushës së blertë, nuk ka mundur të mbahet dhe të filloj të qan.

Megjithëse për shumëkënd ishte moment prekës, kjo nuk vlen edhe për prezantuesin shqiptare sportive, Bora Zemani.

Kjo e fundit i ka kërkuar vogëlushit të tij të imiton momentin se si qan Crisitano Ronaldo.

Ndryshe, Ronaldo është shpallur për herë të parë kampion i Evropës me kombëtaren e Portugalisë. /Telegrafi/