LAJMI I FUNDIT:

Shakira dhe Karol G thyejnë rekorde shikueshmërie me këngën e re “TQG”, në të cilën ‘thumbuan’ ish-partnerët e tyre

Shakira dhe Karol G thyejnë rekorde shikueshmërie me këngën e re “TQG”, në të cilën ‘thumbuan’ ish-partnerët e tyre

Pas suksesit mbarë botëror të këngës “TQG”, Shakira dhe Karol G, janë bërë artistet më të dëgjuara në botë.

Reklama

Teksti i asaj kënge, për të cilin shumë pretendojnë se ishin mesazhe për partnerët e tyre: Gerard Pique dhe Anuel AA, u dëgjua 40 milionë herë vetëm në ditën e parë të publikimit.

Pas këtij suksesi të jashtëzakonshëm, Karol bëri një postim në rrjete sociale për të falënderuar të gjithë për mbështetjen.

View this post on Instagram

A post shared by KAROL G (@karolg)

“Si filloi gjithçka, si po shkon?”, nisi postimi i yllit të famshëm nga Kolumbia.

Në intervistën e re, Shakira flet për ndarjen nga Pique dhe për Clara Chian: Në ferr është i rezervuar një vend për gratë që nuk mbështetin gratë e tjera
Lexo po ashtu Në intervistën e re, Shakira flet për ndarjen nga Pique dhe për Clara Chian: Në ferr është i rezervuar një vend për gratë që nuk mbështetin gratë e tjera

“Nuk kam fjalë për të përshkruar këtë moment. Këngën time të parë globale po e ndaj me të, Shakiran, dhe ajo e di se sa e lumtur ndihem. TQG e para. Ju faleminderit të gjithëve për dashurinë e pafund”, vazhdoi ajo.

View this post on Instagram

A post shared by KAROL G (@karolg)

Ky postim në Instagram për një kohë të shkurtër kaloi shifrën e 3.5 milionë pëlqimeve.

Sa i përket platformës YouTube, kjo këngë ka kaluar shifrën e 150 milionë klikimeve për pak ditë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Magazina
Leonardo DiCaprio tregon muskujt nga një jaht luksoz nga Ibiza

Leonardo DiCaprio tregon muskujt nga një jaht luksoz nga Ibiza

Magazina
Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Magazina
Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Magazina
Kalo në kategori