LAJMI I FUNDIT:

“Scream” rikthehet në Cineplexx më 9 mars në eventin “Horror night”

“Scream” rikthehet në Cineplexx më 9 mars në eventin “Horror night”

Në Cineplexx po vazhdojnë të shfaqen filmat më të njohur dhe më të suksesshëm të kinematografisë botërore.

Reklama

Një event i tillë që ka tërhequr fansa po rikthehet për shikuesit në eventin “Horror night”.

Në faqen zyrtar të Cineplexx në rrjete sociale është paralajmëruar ky event përmes një pjese horror të rikrijuar nga filmi “Scream”.

Shfaqja e “Horror night” mbahet të enjten e 9 marsit me fillim nga ora 18:00.

“SCREAM arriti të largohet nga vendi i ngjarjes vitin e kaluar, por shikoni se çfarë ndodhi pastaj në spital…Shpërndaje dhe përmendi ata që kanë guxim me ardhë në #HorrorNight më 9 mars!”, thuhet në përshkrimin e postimit.

"Creed 3" vjen në Cineplexx me eventin ‘Premiere Night’ ku do të ketë edhe shpërblime!
Lexo po ashtu "Creed 3" vjen në Cineplexx me eventin ‘Premiere Night’ ku do të ketë edhe shpërblime!

Për më tepër informata rreth orareve vizitoni uebfaqen e Cineplexx, ndërsa biletat mund t’i bleni përmes aplikacionit Cineplexx KS apo direkt në kinema prej orës 15:30.

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Martohet portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj

Magazina
Kush është Camille Etienne - gruaja me të cilën dyshohet se Benjamin Millepied e tradhtoi aktoren Natalie Portman

Kush është Camille Etienne - gruaja me të cilën dyshohet se Benjamin Millepied e tradhtoi aktoren Natalie Portman

Magazina
Xhensila Myrtezaj paralajmëron këngën e re, ndan imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

Xhensila Myrtezaj paralajmëron këngën e re, ndan imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

Magazina
Kalo në kategori