LAJMI I FUNDIT:

Sam Smith tërheq vëmendjen në ‘Brit Awards’, shfaqet me veshje të çuditshme lëkure dhe taka me platformë

Sam Smith tërheq vëmendjen në ‘Brit Awards’, shfaqet me veshje të çuditshme lëkure dhe taka me platformë

Sam Smith nuk ka frikë të shtyjë kufijtë kur bëhet fjalë për modën dhe nuk ishte ndryshe për këngëtarin as kur mbërritën në Brit Awards në Londër të shtunën.

Krijuesi i hiteve, 30 vjeç, parakaloi në tapetin e kuq me një veshje të çuditshme latex si tullumbace nga stilisti Harri.


Veshja përmbante një qafë të lartë, mëngë si tullumbace dhe këmbë me pamje të fryrë dhe një dizajn me zinxhir mbi gjoks. Sam e bashkoi pamjen me një palë çizme me taka të larta me platformë.

Sam po feston publikimin e hitit “Unholy” me Kim Petras, të cilin e performoi edhe gjatë eventit.

Kim së fundmi ka bërë histori si gruaja e parë transgjinore që ka fituar çmimin “Grammy” për “performancën më të mirë Pop Duo/Grupi” së bashku me Sam.

Megjithatë, dyshja u kritikua pas performancës së tyre ‘satanike’ të “Unholy” gjatë 65-të vjetore “Grammy”.

Në ceremoninë e mbrëmshme artisti Harry Styles ishte ai i cili kryesoi me më së shumti çmime të fituara, katër gjithsej, i pasuar nga Wet Leg dhe Beyonce me nga dy secili. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina

"Miss Inteligjenca Artificale" - do të mbahet për herë të parë konkursi i bukurisë të modeleve digjitale

Magazina
Kalo në kategori