LAJMI I FUNDIT:

Sadio Mane do të dyfishojë pagën me kalimin te Al Nassr

Sadio Mane do të dyfishojë pagën me kalimin te Al Nassr

Anësori i Bayern Munichut, Sadio Mane do të bëhet ylli më i fundit i profilit të lartë që do t’i bashkohet Ligës Saudite Pro.

Senegalezi do t’i bashkohet lojtarëve si Karim Benzema dhe Cristiano Ronaldo në Lindjen e Mesme këtë sezon që vjen.

Sipas James Benge, Mane do të transferohet në Al-Nassr, ku luan edhe Ronaldo.

Publikohet videoja e konfrontimit të Sadio Manes me gazetarin
Lexo po ashtu Publikohet videoja e konfrontimit të Sadio Manes me gazetarin

Sulmuesi do të largohet nga Bayerni, i cili do të marrë një tarifë prej rreth 40 milionë euro për 31-vjeçarin.

Mane pati një sezon të dobët në Bundesligë dhe Bayern ishte i etur për të fituar para nga ai.

Sulmuesi do të fitojë një pagë neto me vlerë më shumë se 7000,000 euro në javë, e cila më shumë se dyfishon pagën që merr aktualisht te Bayerni. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Inteligjenca Artificiale bën një parashikim tronditës: Ligën e Kampionëve e fiton Barcelona, mposht në gjysmëfinale Real Madridin

Inteligjenca Artificiale bën një parashikim tronditës: Ligën e Kampionëve e fiton Barcelona, mposht në gjysmëfinale Real Madridin

Liga e Kampionëve
“Është Modrici i ardhshëm, blijeni” - Ancelotti i kërkon Perezit blerjen e yllit të Interit

“Është Modrici i ardhshëm, blijeni” - Ancelotti i kërkon Perezit blerjen e yllit të Interit

La Liga
Si Neymar e ndihmoi Dani Alves të reduktonte dënimi për përdhunim

Si Neymar e ndihmoi Dani Alves të reduktonte dënimi për përdhunim

Ndërkombëtare
Kështu duket burgu ku do të kalojë Dani Alves katër vitet e ardhshme të jetës së tij

Kështu duket burgu ku do të kalojë Dani Alves katër vitet e ardhshme të jetës së tij

La Liga
Zbulohet data e re e kthimit të Jude Bellingham

Zbulohet data e re e kthimit të Jude Bellingham

La Liga
Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Premier League
Kalo në kategori