LAJMI I FUNDIT:

Al Nassr

438 Artikuj

Al Nassr synon transferimin sensacional të yllit të Liverpoolit

Al Nassr synon transferimin sensacional të yllit të Liverpoolit

Ligat tjera
Al Nassr dëshiron të nënshkruajë me yllin e Liverpoolit, të cilin Arne Slot është i etur ta mbajë

Al Nassr dëshiron të nënshkruajë me yllin e Liverpoolit, të cilin Arne Slot është i etur ta mbajë

Ndërkombëtare
Al-Nassr ndërprenë negociatat me Juventusin për Szczesny

Al-Nassr ndërprenë negociatat me Juventusin për Szczesny

Serie A
Al Nassr bën çmendurinë – ofron 100 milionë euro për top yllin e Real Madridit

Al Nassr bën çmendurinë – ofron 100 milionë euro për top yllin e Real Madridit

Ndërkombëtare
Legjenda e Real Madridit merr pozitë të rëndësishme te Al Nassr

Legjenda e Real Madridit merr pozitë të rëndësishme te Al Nassr

La Liga
Nacho po largohet nga Reali, ka dy opsione tërheqëse për të

Nacho po largohet nga Reali, ka dy opsione tërheqëse për të

La Liga
Cristiano Ronaldo telefonon dy ish-bashkëlojtarët e tij tek Real Madridi – i dëshiron tek Al Nassr

Cristiano Ronaldo telefonon dy ish-bashkëlojtarët e tij tek Real Madridi – i dëshiron tek Al Nassr

Ligat tjera
Humbi finalen dhe mbeti pa trofe, Ronaldo qau si kurrë më parë në karrierën e tij

Humbi finalen dhe mbeti pa trofe, Ronaldo qau si kurrë më parë në karrierën e tij

Ligat tjera
Ronaldo do të ribashkohet me Alonson? Romano ofron një përditësim të ri mbi transferimin e mundshëm te Leverkuseni

Ronaldo do të ribashkohet me Alonson? Romano ofron një përditësim të ri mbi transferimin e mundshëm te Leverkuseni

Bundesliga
Cristiano Ronaldo thyen dy rekorde historike

Cristiano Ronaldo thyen dy rekorde historike

Ndërkombëtare
Pse Cristiano Ronaldo gjithmonë futet në një fushë futbolli me këmbën e djathtë

Pse Cristiano Ronaldo gjithmonë futet në një fushë futbolli me këmbën e djathtë

Ligat tjera
Ronaldo në Bundesliga? Gazetari i njohur përditëson të ardhmen e portugezit

Ronaldo në Bundesliga? Gazetari i njohur përditëson të ardhmen e portugezit

Bundesliga
Ronaldo lidhet me një kalim te Leverkuseni, por çfarë kishte thënë Alonso për portugezin

Ronaldo lidhet me një kalim te Leverkuseni, por çfarë kishte thënë Alonso për portugezin

Bundesliga
“Merre ose lëre”, Marco Reus ka dy oferta të mëdha në tavolinë para largimit nga Dortmundi

“Merre ose lëre”, Marco Reus ka dy oferta të mëdha në tavolinë para largimit nga Dortmundi

Bundesliga
Cristiano Ronaldo lidhet me një transferim shokues në klubin më në formë në Evropë

Cristiano Ronaldo lidhet me një transferim shokues në klubin më në formë në Evropë

Ndërkombëtare
Ish-legjenda e njohur e Real Madridit i bashkohet Ronaldos tek Al-Nassr

Ish-legjenda e njohur e Real Madridit i bashkohet Ronaldos tek Al-Nassr

Ligat tjera
Ronaldo vazhdon të dhurojë magji në fushë, shënon het-trik në fitoren e thellë të Al Nassr

Ronaldo vazhdon të dhurojë magji në fushë, shënon het-trik në fitoren e thellë të Al Nassr

Ligat tjera
A di të ndalet ky Ronaldo? Çfarë goli me këmbën e majtë

A di të ndalet ky Ronaldo? Çfarë goli me këmbën e majtë

Ligat tjera
Ronaldo merr një dënim ‘qesharak’ për shkak të kartonit të kuq dhe tentativës për të goditur gjyqtarin

Ronaldo merr një dënim ‘qesharak’ për shkak të kartonit të kuq dhe tentativës për të goditur gjyqtarin

Ligat tjera
Ronaldo largohet papritur nga Arabia Saudite dhe kthehet në Evropë?

Ronaldo largohet papritur nga Arabia Saudite dhe kthehet në Evropë?

Ndërkombëtare
Zbulohet lista e yjeve që sauditët duan të transferojnë këtë verë – shumica kanë lënë gjurmë në Evropë

Zbulohet lista e yjeve që sauditët duan të transferojnë këtë verë – shumica kanë lënë gjurmë në Evropë

Ligat tjera
Cristiano Ronaldo ka uruar myslimanët në mbarë botën për festën e Fitër Bajramit

Cristiano Ronaldo ka uruar myslimanët në mbarë botën për festën e Fitër Bajramit

Yjet
Ronaldo reagon pas gjestit të shëmtuar në Arabi, zbulohet se sa do të dënohet

Ronaldo reagon pas gjestit të shëmtuar në Arabi, zbulohet se sa do të dënohet

Ndërkombëtare
Ronaldo tentoi ta godasë me grusht gjyqtarin pasi u ndëshkua me karton të kuq ndaj Al Hilalit

Ronaldo tentoi ta godasë me grusht gjyqtarin pasi u ndëshkua me karton të kuq ndaj Al Hilalit

Ligat tjera