Artisti i talentuar i skenës muzikore shqiptare, Rroni, ka prezantuar ditën e sotme (e premte) këngën e re.

“Tinzake” mban titullin projekti i ri i tij, të cilin njëherësh e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin dhe melodinë e ka realizuar vet artisti, ndërsa për producimin është përkujdesur Deda Music.

Rron (Foto: YouTube)

Masterizimin dhe miksimin e këngës ndërkohë e ka realizuar Deard Sylejmani të drejtuar nga Noar Krasniqi.

Protagoniste në këtë klip është Anika Berisha, e cila vjen me një paraqitje të mahnitshme në projektin ritmik dhe me skena të ndryshme.

Të gjitha lajmet nga Qejfi më i madh se Stambolli Të gjitha lajmet nga Qejfi më i madh se Stambolli

Rroni deri më tani ka sjell një sërë projektesh dhe është pritur mjaft mirë nga publiku e fansat.

Besohet se edhe kjo këngë do të ketë suksesin e merituar dhe tashmë e gjeni të plotë në kanalin YouTube. /Telegrafi/