Rozana Radi sapo shpalli fejesën e saj dhe mori propozimin magjik në Capri.

Këngëtarja ka vendosur t’i japë fund beqarisë me një policë që bashkëjeton prej pesë vitesh.

Ditën e sotme ka marrë edhe propozimin për martesë në Capri, të cilin e bëri publik me një fotografi të shpërndarë në rrjetet sociale.

Por kush është djali që i rrëmbeu zemrën artistes e cila dukej një natyrë shumë mosbindëse dhe kokëfortë?!

Ai është Shpëtim Karakushi, oficer i policisë gjyqësore dhe jeton e vepron në Tiranë, shkruan shqiptarja.com.

Dyshja janë shfaqur për herë të parë publikisht në momentin që Rozana rrëmbeu kupën në spektaklin “Kënga magjike”.

#lemievacanzeitaliane #parlamidamore #bellaiatlia #sorrento

A post shared by ACTOR/SINGER/HOST/AUTHOR/ (@rozana_radi) on Aug 16, 2018 at 3:48pm PDT