LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora tregon fizikun e tonifikuar ndërsa publikon video nga palestra

Rita Ora tregon fizikun e tonifikuar ndërsa publikon video nga palestra
Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, e ka dëshmuar tashmë se është shumë e përkushtuar ndaj palestrës.

Reklama

Krijuesja e hitit “Anywhere” vazhdon t’ua bëjë me dije fansave thuajse çdo ditë se sa të rëndësishme janë ushtrimet dhe sa shumë duhet përkujdesje për fizikun.

Bukuroshja, e ndjekur nga mbi 16 milionë njerëz vetëm në Instagram, ka hedhur sërish disa imazhe e video duke u stërvitur.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo e ka marrë prej kohësh me shumë seriozitet dhe se tashmë shquhet për format atraktive trupore.

Të gjitha lajmet nga Rita Ora
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Rita Ora

“Mos i anashkaloni asnjëherë ushtrimet për këmbë, thanë ata”, ka qenë mbishkrimi që ia ka vënë postimit.

Foto: Screenshot/Instagram

Këngëtarja me origjinë shqiptare po shijon suksesin e këngës së re “Praising You”.

E njëjta ka realizuar edhe një klip të dytë, në të cilin ka mahnitur me paraqitjen ekstravagante.

Foto: Screenshot/Instagram

Rita është në përgatitje edhe në albumit të saj të ri “You&I” që pritet të lansohet gjegjësisht më 14 korrik. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Në trend Magazina

Më shumë
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Magazina
Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Kalo në kategori