LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora sjell të tjera poza atraktive nga fotosesioni me Taika Waititin

Rita Ora sjell të tjera poza atraktive nga fotosesioni me Taika Waititin

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, këto ditë ka qenë në vëmendje për shkak të kohës së saj në Sydney.

Reklama

Bukuroshja, e cila ndiqet nga miliona njerëz në rrjete sociale, u komentua disa ditë për fizikun e tonifikuar pasi u fotografua shpesh para palestrës.

Veç tjerash, krijuesja e hitit “Anywhere” realizoi edhe një fotosesion me partnerin e saj, Taika Waititi për revistën Vogue të Australisë.

Foto: Screenshot/Instagram

Ata u shfaqën në poza të ndryshme e po ashtu edhe me veshje të veçanta.

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre
Lexo po ashtu Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Të njëjtit kanë folur për martesën e tyre private, gjithë romancën dhe se si arrijnë të kenë një balans mes angazhimeve dhe jetës personale.

Foto: Screenshot/Instagram

Ylli i famshëm në postimin e shpërndarë në Instagram ka bërë të ditur se sot (e hënë) është publikuar rrëfimi i tyre.

E njëjta aktualisht po punon në albumin e ri “You & I” që pritet të lansohet më 14 korrik. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Gruaja e Thierry Henry, Andrea Rajacic shkëlqeu në një paraqitje të rrallë publike

Gruaja e Thierry Henry, Andrea Rajacic shkëlqeu në një paraqitje të rrallë publike

Magazina
Paris Hilton tallet për ecjen në pasarelë gjatë shfaqjes për 'Mugler', krahasohet me atë të një pule

Paris Hilton tallet për ecjen në pasarelë gjatë shfaqjes për 'Mugler', krahasohet me atë të një pule

Magazina
Kalo në kategori