LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora merr vëmendjen me fustanin e ekspozuar në fotografitë e fundit, ndërsa spikat komenti ‘qortues’ i nënës së saj

Rita Ora merr vëmendjen me fustanin e ekspozuar në fotografitë e fundit, ndërsa spikat komenti ‘qortues’ i nënës së saj

Ajo aktualisht po shijon një udhëtim të zgjatur pune në Sydney, ku po shërben si mentore në sezonin më të ri të “The Voice Australia”.

Reklama

Dhe Rita Ora ishte e sigurt për të vendosur impulse fluturuese ndërsa ajo tregoi figurën e saj për t’u patur zili në disa fotografi që ajo i ndau me ndjekësit e saj në Instagram të martën, shkruan DailyMail.

Këngëtarja 30 vjeçe, dukej e bujshme ndërsa pozonte me një fustan të zi që zbulonte linjat e saj trupore, me detaje që i bënte fansat të kishin një vështrim të shkurtër në kornizën e saj të hollë.

Foto: Rita Ora/Instagram

Rita rriti gjatësinë e saj në një palë taka të zeza që plotësonin ansamblin e saj, ndërsa pozonte e mbështetur në një mur.

"Është kaq bukur këtu, nuk dua të largohem", Rita Ora thotë se po e shijon në maksimum qëndrimin në Australi
Lexo po ashtu "Është kaq bukur këtu, nuk dua të largohem", Rita Ora thotë se po e shijon në maksimum qëndrimin në Australi

Ajo i shtoi një pamje vezulluese dukjes së saj me një byzylyk prej ari dhe një numër të gjerdanëve që përshtateshin.

Foto: Rita Ora/Instagram

Këngëtarja i la flokët e saj bionde kaçurrela në një formë të çrregullt, ndërsa theksoi tiparet e saj të bukura duke vënë një buzëkuq të kuq.

Në diçiturën e saj, Rita ndau një citim frymëzues nga mogulli i ndjerë i modës, Karl Lagerfeld duke shkruar: “Askush nuk është kurrë e veshur shumë, ose e veshur pak me një fustan të zi të vogël”.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ndërkohë, ishte e ëma e saj, Vera Sahatçiu – Ora, ajo e cila e ngacmoi me një koment të bijën, ashtu siç bën zakonisht.

“Zemra, bre peni i hollë”, shkroi ajo në komentin e saj, referuar fustanit të hapur të vajzës së saj, teksa me të parë këtë, shumë prej fansave të saj kanë reaguar me komente tjera me të qeshura.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ylli me prejardhje shqiptare aktualisht është duke punuar në sezonin më të fundit të “The Voice” në Sydney, pasi udhëtoi në Australi me motrën e saj Elena, e cila shërben si menaxhere e saj.

Gjatë kohës së saj të pushimit, bukuroshja bjonde është fotografuar duke shijuar temperaturat e nxehta në paraqitjet bikini në Sydney Harbour.

Rita po bën debutimin e saj si trajnere për sezonin e ri të “The Voice Australia”, krahas superyllit vendas Keith Urban.

Interpretuesja e hitit “For You” më parë ka qenë trajnere në versionin britanik të ‘The Voice’ në vitin 2015, ndërsa gjithashtu ka marrë role gjykuese në “X Factor” dhe “The Masked Singer”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Leonardo DiCaprio takon Gigi Hadidin me prindërit e tij mes thashethemeve për rindezje të romancës

Leonardo DiCaprio takon Gigi Hadidin me prindërit e tij mes thashethemeve për rindezje të romancës

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza

DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza "Sevdali"

Magazina
Kalo në kategori