LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora merr vëmendje me dukjen interesante në një dalje në Sydney

Rita Ora merr vëmendje me dukjen interesante në një dalje në Sydney

Rita Ora ka shfaqur barkun e tonifikuar me një triko të shkurtër gjatë një ecjeje të shtunën në mëngjes.

Reklama

Ylli i muzikës pop, 32-vjeçe, bëri një postim në Instagram duke ndarë me ndjekësit fotografi të mahnitshme.

Përveç një prej imazheve në natyrë, biondja publikoi disa të tjera me një veshje të çuditshme tërësisht të zezë.

Foto: Screenshot/Instagram

Rita mori vëmendje me dukjen plot stil, një jelek të zi me kopsa dhe një fund deri te gjunjët.

Këtë paraqitje e kombinoi me një palë sandale lëkure po ashtu deri te gjunjët.

Të gjitha lajmet nga Rita Ora
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Rita Ora

Kjo vjen pasi bukuroshja shqiptare zbuloi se e do shumë Australinë dhe se për këtë vendosi që edhe albumin e radhës ta realizojë këtu.

Foto: Screenshot/Instagram

Superylli është bërë një element kryesor në Sydney që kur iu bashkua “The Voice Australia” në 2021.

Duke folur për The Daily Telegraph, Ora tha se është ndjerë gjithmonë e mirëpritur nga australianët.

Foto: Screenshot/Instagram

“Jam vërtet e lumtur të festoj për albumin tim në Australi, ku ndihem e mirëpritur dhe e dashur”, tha ajo.

“Shpresoj që të gjithë ta shijojnë albumin dhe të ndihen të lidhur me të e të frymëzojë dikë që ka nevojë për të”.

Foto: Screenshot/Instagram

Albumi i radhës i Ritës “You&I” pritet të lansohet më 14 korrik. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Në trend Magazina

Më shumë
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Magazina
Bebe Rexha pozon për kopertinën e revistës

Bebe Rexha pozon për kopertinën e revistës "Elle Brasil", flet edhe për emigrimin nga Shqipëria në Amerikë

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Kalo në kategori