LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora me dedikim të veçantë për të ëmën dhe Kate Moss në përvjetorin e tyre të lindjes

Rita Ora me dedikim të veçantë për të ëmën dhe Kate Moss në përvjetorin e tyre të lindjes

Ditën e djeshme ka kremtuar ditëlindjen e ëma e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Orës, Vera Ora.

Reklama

Përveç saj, përvjetorin e lindjes e festoi edhe supermodelja e sipërmarrësja britanike, Kate Moss.

Krijuesja e hitit “Anywhere” me këtë rast ka ndarë një imazh të përbashkët të tyre për të bërë një dedikim të veçantë.

Rita Ora (Foto: Instagram)

“Urime ditëlindjen për të dy mbretëreshat e mia. Ju dua”, ka qenë përshkrimi sipër fotografisë.

Duket se edhe nëna e Ritës ruan një raport të mirë me modelen e “IMG Models”, të cilat siç shihet janë shoqëruar disa herë.

Të gjitha lajmet nga Vera Ora
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Vera Ora

Vera mbushi 58 vite ndërkohë që Moss ka bërë plot 48 vite jetë, një diferencë prej 10 vitesh.

View this post on Instagram

A post shared by Vera Ora (@veraora)

Sahatçiu – Ora me profesion është psikiatre, e cila ka punuar në NHS (Shërbimi i Shëndetit Kombëtar në Mbretërinë e Bashkuar).

Ajo së bashku me Besnikun veç Ritës ndajnë edhe dy fëmijë të tjerë: Elenën dhe Donin. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Vera Ora (@veraora)

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Konfirmohet ribashkimi i Getinjos me Vivien, bukuroshja shihet rrugëve të Ferizajt me nënën e reperit

Konfirmohet ribashkimi i Getinjos me Vivien, bukuroshja shihet rrugëve të Ferizajt me nënën e reperit

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Endi Demneri dhe Arbesa Rrahmani shpallen fituese në

Endi Demneri dhe Arbesa Rrahmani shpallen fituese në "Miss Universe Albania & Kosova 2023"

Magazina
Getinjo publikon një fotografi me Vivienin pas lajmeve për ribashkimin e tyre

Getinjo publikon një fotografi me Vivienin pas lajmeve për ribashkimin e tyre

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Kalo në kategori