Ajo është artistja shqiptare që ka arritur për pak kohë të marrë vëmendje të madhe nga publiku.

Është ajo Rina Balaj, e cila përmes interpretimeve të këngëve dhe mbrëmjeve muzikore, ka zënë vend në estradë.

Derisa kohëve të fundit ka paralajmëruar projektin e ri, Rina ka zgjedhur të publikojë disa imazhe tërheqëse.

View this post on Instagram

A post shared by Rina (@isyourgirlrina)

Në postimin e radhës në Instagram, bukuroshja është shfaqur plot stil, derisa nuk ka lënë pa vënë në fokus edhe fizikun e formësuar.

Sa i përket flokëve dhe makijazhit, jo vetëm që ishin në nivel profesional, por e ndryshuan artisten për të mirë.

View this post on Instagram

A post shared by Rina (@isyourgirlrina)

Sidoqoftë kësaj, ajo në përshkrim vendosi të shkruaj “Më fal Rosita”, duke mos dhënë detaje të mëtutjeshme.

“Zjarr” ndër të tjera mbetet hiti saj i fundit, që është pëlqyer në masë të madhe nga admiruesit e muzikës së saj. /Telegrafi/