Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për reperen nga Istogu, Rina Balaj, e cila vetëm në Instagram ka mbledhur afro 300 mijë ndjekës.

Bukuroshja, e cila komentohet mjaft shumë për linjat trupore, edhe këtë herë ka marrë vëmendje me një imazh të tillë.

View this post on Instagram

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Ajo shfaqet atraktive me flokë ngjyrë portokalli, gjersa ka vënë në pah të pasmet në një palë tuta të shkurtra të bardha.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

“Balerina”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotografisë që deri më tani ka marrë mbi 47 mijë pëlqime.

View this post on Instagram

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Meqenëse i kushton mjaft shumë kujdes fizikut të saj, postimi ka bërë që të merr komplimente edhe nga miqtë e ndjekësit.

Rina përndryshe ka paralajmëruar disa projekte të reja, kurse ai i fundit mbetet “Bad Rosita” që ka kaluar shifrën e tetë milionë shikimeve. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)