LAJMI I FUNDIT:

Rina Balaj duket provokuese në pozat e reja në bikini rozë

Rina Balaj duket provokuese në pozat e reja në bikini rozë
Reklama

Artistja simpatike shumë e dashur nga shqiptarët, Rina Balaj, është njëri prej emrave më të komentuar të estradës.

Bukuroshja kohëve të fundit ka mahnitur fansat me postimet e saj në rrjete sociale.


Reperja në setin e fotografive që sapo publikoi në Instagram, u shfaq shumë joshëse e tejet simpatike.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Me një bikini dypjesësh ngjyrë rozë, me një material vezullues, Rina tregoi linjat perfekte të trupit.

Ajo mban në dorë një shishe shampanjë në një pishinë, ku shihet përmes fotografive në InstaStory, që është nën shoqërinë e motrës së saj Rudinës.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Artistja u “godit” me shumë komente pozitive, e shumë dashuri nga fansat e saj.

Kujtojmë që artistja së fundi erdhi me një bashkëpunim me Capital T dhe EAZ, me titullin “Dirty Move”. /Telegrafi/

Foto: Rina Balaj/Instagram

Foto: Rina Balaj/Instagram

Foto: Rina Balaj/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Kush është shqiptari që qëndron prapa hiteve të Drake dhe shfaqjes së reperit me flamurin kuq e zi në klipin e “Polar Opposites”?

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Blero: Kur të dal nga këtu do ta shijojë jetën me të dashurën time, të krijojë familje me të

Magazina
Kalo në kategori