0Shares

Rihanna është prej atyre artisteve që nuk mund të kontestohen.

Bukuroshja nga Barbados ka treguar edhe një herë anën e saj të bukur dhe sensuale.

Këngëtarja është shfaqur joshëse në një varg të imazheve të publikura në Instagram ku ajo duket topless.

Në këto postime ajo promovon linjën e saj të fundit të bukurisë, Fenty Beauty.

Got 3 new shades of #KILLAWATTFOILS droppin in 6 days! May 21st ✨ @fentybeauty

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on May 15, 2018 at 10:01am PDT

“Vetëm edhe pesë ditë”, ka paralajmëruar këngëtarja teksa po rivalizon yje të mëdha si Kim Kardashian që po ashtu ka promovuar linjën e saj të bukurisë.

Riri prej kohësh është distancuar nga muzika në një përpjekje për t’u zgjeruar në biznes.

Ajo edhe pse nuk lansoi album të ri, ishte artistja më e dëgjuar në Amerikë për vitin e kaluar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)