LAJMI I FUNDIT:

Rihanna bëhet nënë për herë të dytë

Rihanna bëhet nënë për herë të dytë
Foto: Instagram

Rihanna dhe ASAP Rocky tani janë prindër të dy fëmijëve.

Këngëtarja e “Diamonds” dhe partneri i saj mirëpritën djalin e tyre të dytë në fillim të këtij muaji, raporton TMZ.

Rihanna thuhet se lindi në Los Angeles më 3 gusht, gjersa emri i foshnjës nuk është zbuluar akoma.

Foto: Getty Images

Yjet tashmë janë prindër të djalit RZA, i cili lindi në maj të vitit 2022.

Një nënë me stil si Rihanna, ylli fotografohet duke mbërritur në restorant me djalin e saj në krahë
Lexo po ashtu Një nënë me stil si Rihanna, ylli fotografohet duke mbërritur në restorant me djalin e saj në krahë

Artistja e famshme dhe reperi ishin miq prej vitesh përpara se të zyrtarizonin lidhjen e tyre në vitin 2020.

View this post on Instagram

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Rihanna foli për shpresat dhe pritshmëritë e saj për mëmësinë në një sërë intervistash gjatë shtatzënisë së parë.

Dhe në “Met Gala” të këtij viti, në maj, ajo foli për Entertainment Tonight në një intervistë në tapetin e kuq se si shtatzënia e saj e dytë ndihej “aq ndryshe” nga e para.

View this post on Instagram

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

“Është shumë ndryshe nga e para”, tha ajo. “Gjithçka është ndryshe, por unë po e shijoj atë”.

Ylli nga Barbados zbuloi se është shtatzënë me fëmijën e dytë gjatë performancës në “Super Bowl 2023”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by badgalriri (@badgalriri)


Në trend Magazina

Më shumë
Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Magazina
Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Ilnisa i ulet në prehër Meritonit, ky i fundit i këndon: Moj biondinë me sytë e zi

Ilnisa i ulet në prehër Meritonit, ky i fundit i këndon: Moj biondinë me sytë e zi

Magazina
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan

Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan "The View" për Kosovën: Po të mos emigronim, me gjasë nuk do të isha këtu ku jam sot

Magazina
Kalo në kategori