LAJMI I FUNDIT:

Revolucion te PSG: Pritet largimi i dhjetë lojtarëve

Revolucion te PSG: Pritet largimi i dhjetë lojtarëve

Java e ardhshme do të jetë fillimi i një epoke të re në Paris Saint-Germain.

Skuadra parisiene do të nisë revolucionin e saj të veçantë për të bërë një ekip konkurrues dhe vendimi i parë do të jetë shkarkimi i Leonardos.

Sipas Le Parisien, braziliani nuk do të vazhdojë në kryeqytetin francez dhe zyrtariteti i shkarkimit të tij është i afërt.

Zënka me Mbappen - PSG thuhet se nuk dëshiron ta ketë më Neymarin në klub
Lexo po ashtu Zënka me Mbappen - PSG thuhet se nuk dëshiron ta ketë më Neymarin në klub

I zgjedhuri për të marrë frenat e drejtimit sportiv është Luis Campos.

Ish-drejtori sportiv i Monakos dhe Lille do të angazhohet për tre vite te PSG dhe do të jetë në krye të dizajnimit të skuadrës që duhet të aspirojë të fitojë Champions League sezonin e ardhshëm, përveç zgjedhjes së trajnerit të ri.

Situata me lojtarët e Barcelonës, Messi dhe Neymar për para te PSG, Dembele, Mbappe dhe Real Madridi - Laporta me deklarata bombastike
Lexo po ashtu Situata me lojtarët e Barcelonës, Messi dhe Neymar për para te PSG, Dembele, Mbappe dhe Real Madridi - Laporta me deklarata bombastike

Pochettino dënohet dhe ashtu si Leonardo, trajneri argjentinas do të shkarkohet gjatë javës së ardhshme. Sipas Le Parisien, PSG do të nënshkruajë gjithashtu Antero Henrique për të përforcuar menaxhmentin sportiv.

Braziliani, i cili është drejtor sportiv i Ligës së Futbollit të Katarit, do të jetë në krye të largimeve të skuadrës, ndërsa për nënshkrimet do të zgjidhet Luis Campos. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Zidane e ka refuzuar Man Unitedin për dy arsye qesharake

Zidane e ka refuzuar Man Unitedin për dy arsye qesharake

Premier League
Klopp thotë se do të bëhet shumë nervoz nëse tifozët e Liverpoolit nuk e lënë të qetë lojtarin

Klopp thotë se do të bëhet shumë nervoz nëse tifozët e Liverpoolit nuk e lënë të qetë lojtarin

Premier League
Laporta i njofton dy lojtarët se nuk kanë vend te Barcelona

Laporta i njofton dy lojtarët se nuk kanë vend te Barcelona

La Liga
Tifozët e Real Madridi nuk kanë durim më me Ancelottin shkaku i trajtimit që po i bën një lojtarit

Tifozët e Real Madridi nuk kanë durim më me Ancelottin shkaku i trajtimit që po i bën një lojtarit

La Liga
Ka klauzolë largimi prej 1 miliard euro, por Barcelona e gatshme ta shes yllin e saj për vetëm 40 milionë

Ka klauzolë largimi prej 1 miliard euro, por Barcelona e gatshme ta shes yllin e saj për vetëm 40 milionë

La Liga
Nuk është asgjë e garantuar për Real Madridin - agjentët e Mbappes takohen me gjigantin evropian

Nuk është asgjë e garantuar për Real Madridin - agjentët e Mbappes takohen me gjigantin evropian

La Liga
Kalo në kategori