Reperi i talentuar, Young Leo, ka publikuar së fundi këngën e tij më të re.

“G Class” është projekti më i ri që e ka shoqëruar me videoklip.

Teksti është shkruar nga vetë rep-artisti, kurse muzika është punuar nga Dualvox.

Foto: YouTube

Ky videoklip atraktiv i është besuar Directed Valone dhe tanimë mund ta gjeni në platformën YouTube.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Si një artist i ri në skenë, Leo pritet të ketë suksesin e merituar në treg.

Kjo njëherësh është edhe kënga debutuese e Leos në estradën shqiptare. /Telegrafi/