LAJMI I FUNDIT:

Radio Dukagjini ia qet “Pikën”

Radio Dukagjini ia qet “Pikën”

Radio Dukagjini po vjen me skemë të re programore.

Reklama

Pikë, është një ndër emisionet më të reja që do të filloj në kuadër të kësaj risie. Çdo ditë nga e hëna në të premte, nga ora 15:00 deri në ora 17:00, prej datës 3 prill, Nita Brisku dhe Drin Gashi do të jenë nikoqirët e dy orëve argëtuese me dëgjuesit e radios numër një në vend.

Kjo është bërë e ditur sot në Emisionin Radar, me Edita Dolin.  Ndryshe Nita dhe Drini ishin pjesë e emisionit të përditshëm Reload, në RTV Dukagjini.


Në trend Magazina

Më shumë
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Kalo në kategori