Wanda Nara i ka shijuar pushimet në një udhëtim luksoz në Dubai gjatë kësaj jave.

Modelja argjentinase ka publikuar fotografi të shumta në rrjetet sociale nga udhëtimi i saj në Lindjen e Mesme për ta shijuar motin e ngrohtë.

Rreth 16 milionë ndjekësit e saj në Instagram kanë qenë të informuar për shumëçka që ka bërë bukuroshja atje.

(Foto: Instagram/wanda_nara)

Udhëtimi i saj drejt Emirateve të Bashkuara Arabe nisi me stil, pasi ajo ka fluturuar në klasin e parë duke pozuar në ulësen e saj me një gotë shampanje.

Pas ribashkimit, Icardi dhe Wanda Nara ndajnë me ndjekësit imazhe nga çastet e tyre intime gjatë pushimeve në Maldive Pas ribashkimit, Icardi dhe Wanda Nara ndajnë me ndjekësit imazhe nga çastet e tyre intime gjatë pushimeve në Maldive

Po ashtu, kishte publikuar imazhe nga pritja e saj në aeroport me përshkrimin e thjeshtë: “Dubai”.

Reklama

(Foto: Instagram/wanda_nara)

Natyrisht që dominuese kanë qenë fotografitë me bikini të 36-vjeçares, e cila ka ngacmuar imagjinatën me figurën e saj trupore.

Reklama

Fansat e saj i kanë admiruar fotografitë duke i mbushur me pëlqime postimet e Wandas.

(Foto: Instagram/wanda_nara)

Ky udhëtim a ardhur disa muaj, pasi Nara njoftoi se është ndarë nga bashkëshorti i saj, Mauro Icardi.

Wanda Nara lë të kuptohet se nuk është pajtuar me Mauro Icardin: U përpoqa, por nuk funksionoi Wanda Nara lë të kuptohet se nuk është pajtuar me Mauro Icardin: U përpoqa, por nuk funksionoi

Çifti u përpoq ta rregullonte martesën me një udhëtim në Maldive, që në fakt shënoi fundin e lidhjes së tyre. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/wanda_nara)

(Foto: Instagram/wanda_nara)