LAJMI I FUNDIT:

Pas ribashkimit, Icardi dhe Wanda Nara ndajnë me ndjekësit imazhe nga çastet e tyre intime gjatë pushimeve në Maldive

Pas ribashkimit, Icardi dhe Wanda Nara ndajnë me ndjekësit imazhe nga çastet e tyre intime gjatë pushimeve në Maldive
Foto: Mauro Icardi/Instagram

Futbollisti i njohur Mauro Icardi, ditë më parë njoftoi ribashkimin e tij me modelen Wanda Nara.

Çifti publikuan një fotografi të përbashkët në rrjetet sociale, pas muajsh raportime se dyshja ishin ndarë.

“Nuk ishte ferma e jetës sime, ishte jeta ime e shndërruar në një femër. Edhe përrallat e Disneyt i kanë sezonet e dyta. Të dua Wanda”, shkroi Icardi në përshkrimin e një fotografie të ndarë me ndjekësit.

Ndërkohë, të premten çifti i ribashkuar vendosën që të publikojnë disa imazhe të tjera së bashku nga pushimet që po i shijojnë në Ishujt Maldive.

Në fotografi, Wanda mund të shihet në një paraqitje mjaft atraktive me bikini të gjelbra para pasqyrës, teksa pas saj qëndron i zhveshur Icardi duke i dhuruar asaj një përqafim.

Reklama
Foto: Mauro Icardi/Instagram
Reklama

“Disa ditë në parajsë”, shkroi argjentinasi në mbishkrimin e fotografive shumë të pëlqyera dhe të komentuara nga ndjekësit. /Telegrafi/

Foto: Mauro Icardi/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Magazina
Kalo në kategori