Cristiano Ronaldo është shfaqur mjaft i disponuar gjatë pushimeve me djalin e tij të madh, Cristiano Jr dhe të dashurën Georgina Rodrigez.

Superylli i Juventusit ka bërë pushime të zgjatura, ndërsa pasi qëndroi disa ditë në Greqi, ai dhe familja e tij udhëtuan për në rivierën franceze.

(Foto: Instagram/cristiano)

34-vjeçari është dukur mjaft i disponuar në jahtin luksoz, ku argëtohej me djalin dhe partneren, me të cilën kanë një fëmijë bashkë.

Të gjitha lajmet nga Cristiano Ronaldo Të gjitha lajmet nga Cristiano Ronaldo

Për pushimet e tij, Ronaldo ka zgjedhur jahtin tejet luksoz, të gjatë 46 metra, që mbante emrin ‘Africa’.

(Foto: Instagram/cristiano)

Natyrisht se vëmendje të madhe ka marrë e dashura e futbollistit, e cila u bë temë e faqeve rozë me pozat me bikini.

View this post on Instagram

@yamamayofficial ⚓️🛥❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Jun 23, 2019 at 8:38am PDT

Ndryshe, CR7 dhe Georgina janë në lidhje që nga viti 2016 dhe janë prindër të vajzës njëvjeçare Alana Martina.

Nga ana tjetër, portugezi i ka edhe tre fëmijë të tjerë, Cristiano Jr dhe binjakët Eva e Mateo, të lindur me nëna surrogate. /Telegrafi/

View this post on Instagram

La dolce vita ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Jun 22, 2019 at 12:45pm PDT