Këngëtari i njohur, The Weeknd ka publikuar videoklipin më të ri në bashkëpunim me Nav.

“Price on My Head” titullohet projekti më i ri i dyshes.

Videoklipi është artistik dhe shfaq një anë tjetër të The Weeknd.

Më herët gjatë ditës Nav publikoi edicionin deluxe të albumit “Bad Habits”.

/Telegrafi/