LAJMI I FUNDIT:

Publikohet remiksi i këngës “Fotografia të Bleros, nga producenti i ri ALBOS

Publikohet remiksi i këngës “Fotografia të Bleros, nga producenti i ri ALBOS
Reklama

“Fotografia” është një prej hiteve më të mëdha në karrierën e këngëtarit të njohur vendor, Blero Muharremi.

Pas shumë vitesh, një nga producentët e rinj të skenës ka vendosur ta sjell një version remiks të kësaj kënge.


Bëhet fjalë për ALBOS – një këngëtar dhe producent i ri në industrinë e muzikës vendore.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

ALBOS është nën ombrellën e këngëtarit Blero, dhe projekti në fjalë mban vulën e vet interpretuesit të versioni origjinal të saj.

Kënga është publikuar në kanalin YouTube, shoqëruar me një video, e cila i përshtatet atmosferës së stinës në të cilën ndodhemi.

Ky ripërpunim pritet që të ketë sukses, njashtu si vet kënga origjinale e publikuar para më shumë se një dekade. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“A t'i jap 200 mijë euro, vetëm mos e tradhto gruan” - përplaset ashpër Blero me Bucin

“A t'i jap 200 mijë euro, vetëm mos e tradhto gruan” - përplaset ashpër Blero me Bucin

Magazina
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Santiana Maloku e prerë në raportin me Bucin: Nuk kam ndjenja për të, e kam vetëm shok

Santiana Maloku e prerë në raportin me Bucin: Nuk kam ndjenja për të, e kam vetëm shok

Magazina
Linda akuzon Lumbardhin për ngacmim seksual: Doje të ma fusje gishtin në gojë, vetëm burrit tim ia lëpij krejt gishtat

Linda akuzon Lumbardhin për ngacmim seksual: Doje të ma fusje gishtin në gojë, vetëm burrit tim ia lëpij krejt gishtat

Magazina
Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës "Porsche", nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

Magazina
Shpreh mllef dhe e gjykon lojën e tij brenda - e fejuara i dërgon një audio-mesazh dhe e takon Bucin live

Shpreh mllef dhe e gjykon lojën e tij brenda - e fejuara i dërgon një audio-mesazh dhe e takon Bucin live

Magazina
Kalo në kategori