LAJMI I FUNDIT:

Publikohet posteri dhe data e shfaqjes së serialit të shumëpritur “House of the Dragon”

Publikohet posteri dhe data e shfaqjes së serialit të shumëpritur “House of the Dragon”
(Foto: HBO)

Posteri promovues për serialin ‘spinoff’ (një seri televizive që vjen pas dhe ndërlidhet me një seri televizive të suksesshme) të “Game of Thrones”, “House of the Dragon”, sapo ka debutuar në internet.

Reklama

Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Fabien Frankel, Sonoya Mizuno dhe Rhys Ifans – janë yjet kryesore të këtij seriali.

Nuk dihet shumë në lidhje me projektin e ri televiziv, përveç hyrjes nga HBO, e cila thotë: Bazuar në “Fire & Blood” të George R.R. Martin, seriali, i vendosur 200 vjet përpara ngjarjeve të “Game of Thrones”, tregon historinë e House Targaryen.

(Foto: HBO)

Sigurohuni që t’i lexoni përshkrimet e plota të personazheve, për të zbuluar se kë po portretizon secili yll para se të nisë shfaqja e episodeve të reja.

Publikohen fotografitë e para nga xhirimet e "House of the Dragon"
Lexo po ashtu Publikohen fotografitë e para nga xhirimet e "House of the Dragon"

Seriali do të debutojë me 21 gusht të këtij viti dhe do të jetë në dispozicion për t’u shikuar në HBO Max. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Kalo në kategori