Këngëtarja Kida dhe rap-artisti, Lyrical Son, kanë ardhur për herë të parë në një bashkëpunim.

“Deja Vu” titullohet kënga e tyre më e re, e cila është ritmike e zhanrit RnB.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Muzika është punuar nga K-Master, gjersa për vargjet e tekstit janë kujdesur Lyrical Son dhe Erno.

Kida me paraqitje atraktive në klipin e ri “Deja Vu” (Foto: Kida/Instagram)

“Deja Vu” vjen e vizualizuar edhe me një klip mjaft të veçantë dhe veror, në të cilin dyshja shfaqen mjaft me stil.

Për anën vizuale është kujdesur regjisori Alban Selimaj. /Telegrafi/