LAJMI I FUNDIT:

Publikohen fotografitë e para shumë viteve të Kiara Titos – moderatorja duket se ka ndryshuar shumë me kalimin e viteve

Publikohen fotografitë e para shumë viteve të Kiara Titos – moderatorja duket se ka ndryshuar shumë me kalimin e viteve

Moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito, ka qenë një prej banoreve më të përfolura të spektaklit Big Brother VIP Albania 2.

Reklama

Ajo u eliminua të shtunën, duke lënë brenda të dashurin e saj – këngëtarin shkodran Luiz Ejlli, me të cilin krijoi një lidhje brenda shtëpisë.

Kiara tashmë është shndërruar në një prej personazheve më të përfolur në mediat rozë, teksa jo pak herë është komentuar edhe dukja e saj.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Së fundmi, në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa imazhe të cilat tregojnë dukjen e moderatores së njohur nga Tirana shumë vite më parë, para se të futej në BBVA.

Vërehet se që nga koha kur ajo e nisi rrugëtimin në televizion, Kiara ka pësuar ndryshime të shumta në fytyrë, të cilat janë komentuar gjithandej nga ndjekësit në rrjetet sociale.

Foto: Arkiv

Disa prej faqeve që kanë publikuar video të saj në TikTok, kanë hedhur dyshimet se moderatorja mund të ketë kryer edhe operacione plastike.

Megjithatë, ajo vet nuk është deklaruar asnjëherë rreth ndryshimeve drastike në pamjen e saj dhe një temë të tillë nuk e ka prekur as gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP Albania. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Një influencues kinez ndërron jetë pas sfidës me alkool në TikTok - piu shtatë shishe gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë

Një influencues kinez ndërron jetë pas sfidës me alkool në TikTok - piu shtatë shishe gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë

Magazina
Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Magazina
Kalo në kategori