LAJMI I FUNDIT:

Prindërit e Rita Orës takohen me ministrin Latifi: Kënaqësi që diskutuam për disa çështje aktuale të shëndetit mendor

Prindërit e Rita Orës takohen me ministrin Latifi: Kënaqësi që diskutuam për disa çështje aktuale të shëndetit mendor
Foto: Screenshot/Instagram

Prindërit e Rita Orës, Besnik Sahatçiu dhe Vera Ora, janë duke qëndruar prej disa ditësh në Kosovë.

Ata me këtë rast kanë realizuar takime të ndryshme, e madje ishin pjesëmarrës në disa aktivitete të kryeqytetit.

Së fundmi çifti i famshëm treguan se kanë takuar Ministrin e Shëndetësisë, Rifat Latifin.

Foto: Screenshot/Instagram

“Ministri i Shëndetësisë i Kosovës, Rifat Latifi. Ishte kënaqësi që u takuam dhe diskutuam për disa çështje aktuale të shëndetit mendor në rajon”, u shpreh Vera.

Prestigjiozja britanike ‘DailyMail’ shkruan për qëndrimin e Rita Orës në Shqipëri
Lexo po ashtu Prestigjiozja britanike ‘DailyMail’ shkruan për qëndrimin e Rita Orës në Shqipëri

Të njëjtit thuajse gjithë verën e kanë kaluar në trojet shqiptare, pasi kanë qëndruar për një kohë të gjatë në Ulqin.

View this post on Instagram

A post shared by Vera Ora (@veraora)

Ylli me famë ndërkombëtare po ashtu në fillim të këtij muaji ka qenë për të performuar falas në Shqipëri.

Ajo dhuroi një performancë të mrekullueshme dhe shpesh e ka potencuar dashurinë që ka për Kosovën e Shqipërinë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Vera Ora (@veraora)

Në trend Magazina

Më shumë

"Nuk kam pasur kah t'ia mbaj", Drenusha Latifi tregon se pse nuk largohej nga bashkëshorti abuziv në Suedi

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina

"Të lutem babi ndalu", Drenusha tregon thirrjet që vajza e saj ia bënte ish-burrit në momentet agresive mes prindërve

Magazina
Kalo në kategori