0Shares

Reperi i njohur Elinel dhe këngëtari Lindon Berisha kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Tkom dasht” mban titullin kënga e tyre më e re, një këngë ritmike verore, e cila është punuar nga Cricket dhe BledBeats.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shaqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shaqiptare

Për vargjet e tekstit është kujdesur vet Elinel, ndërsa për klipin produksioni kosovar Imagien Films.

Klipi “T’kom dasht” me rastin e afrimit të muajve të nxehtë sjell skena ekzotike të realizuara në plazh, ndërsa ky projekt është vetëm fillimi i dyshes për verën 2017. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)