Megi Pojani është rikthyer në faqet rozë për të joshur vëmendjen me pozat e reja.

Modelja shqiptare është e njohur për format tërheqëse trupore, andaj fansat mezi presin publikimin e imazheve të reja.

Në postimet e reja në Instagram, bukuroshja paraqitet me një fustan që i vë në pah hiret e saj.

(Foto: Instagram/megipojani)

Megi Pojani rrëmben vëmendjen me pozat me bikini, me fokus në pjesën e pasme Megi Pojani rrëmben vëmendjen me pozat me bikini, me fokus në pjesën e pasme

Ajo shfaqet e shtrirë mbi krevat duke pasur fokusin te pjesa e pasme e figurës së saj.

(Foto: Instagram/megipojani)

Ndryshe, në javët e fundit është duke u përfolur për një lidhje ndërmjet Megit dhe futbollistit Endri Çekiçi, për të cilën nuk janë deklaruar asnjeri nga protagonistët. /Telegrafi/