LAJMI I FUNDIT:

Pija RC Cola në Big Brother VIP Albania, Luizi reagon i lumtur: Tani mund të rri edhe një vit në shtëpi

Pija RC Cola në Big Brother VIP Albania, Luizi reagon i lumtur: Tani mund të rri edhe një vit në shtëpi
Foto: Screenshot/YouTube

Brendi amerikan dhe tashmë shumë i pëlqyer nga shqiptarët, pija RC Cola, është futur sot (e shtunë) në ambientet e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

Kësaj i është gëzuar më së shumti fenomeni i këtij edicioni, Luiz Ejlli, i cili me të parë në oborr vrapoi menjëherë për të marrë një pije.

Ai u shfaq shumë i gëzuar dhe tha se tani me të vërtetë do ta fitojë Big Brotherin.

“Tani e fitoj Big Brotherin unë. E fitova Big-un. Po kjo ore shpirt. Mirë se erdhe në shtëpinë më të famshme në Ballkan”, u shpreh artisti shkodran.

Të gjitha lajmet nga Rc Cola
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Rc Cola

Konkurrenti shtoi se me futjen e RC Colës mund të rrijë brenda këtij reality show edhe një vit tjetër.

“Unë rri tani edhe një vit në Big Brother. Rri edhe një vit o shpirt në Big Brother. Ka ardhur Cola, jeta në Big Brother”, vazhdoi duke thënë këngëtari.

Si për çdo njeri tjetër, duket se edhe për Luizin, Cola mbetet më e pëlqyera dhe pija më e shijshme. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Magazina
Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan

Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan "The View" për Kosovën: Po të mos emigronim, me gjasë nuk do të isha këtu ku jam sot

Magazina
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Fillimisht shkëmbejnë unazat dhe më pas puthen në buzë - Bardhi dhe Sara pajtohen pas ndarjes në Big Brother VIP Albania

Fillimisht shkëmbejnë unazat dhe më pas puthen në buzë - Bardhi dhe Sara pajtohen pas ndarjes në Big Brother VIP Albania

Magazina
Kalo në kategori