LAJMI I FUNDIT:

Pierce Brosnan: Është koha që James Bondin ta luajë një femër

Pierce Brosnan: Është koha që James Bondin ta luajë një femër
Pierce Brosnan (Fotomontazh: Getty Images/Guliver)

Ish-ylli i filmave për James Bondin, Pierce Brosnan, e ka mbështetur idenë që një femër ta luajë rolin e agjentit sekret në të ardhmen.

Reklama

Aktori, i cili e ka luajtur ‘007’ në katër filma, ka thënë për Hollywood Reporter se qëndron plotësisht prapa idesë për një agjente sekrete.

“Mendoj se e kemi parë atë që e bëjnë meshkujt në 40 vitet e fundit, janë larguar nga rruga dhe e kanë vënë femrën në maje. Mendoj se do të ishte entuziaste dhe frymëzuese”, është shprehur aktori irlandez.

Të gjitha lajmet nga James Bond
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga James Bond

Mirëpo, 66-vjeçari ka thënë se është vështirë që të ndodhë kjo derisa producente kryesore e filmit të jetë Barbara Broccoli.

Ndryshe, filmi i ardhshëm për James Bondin do të jetë i fundit me Daniel Craigun në rolin e agjentit sekret, pasi aktori ka vendosur të tërhiqet nga ky rol. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
I këndonte

I këndonte "Amerikës" në këngën e saj hit - rikthimi i Lorit me baladat e dikurshme: Jam me fat që këngët e mia janë jetëgjatë

Butrint Avdyli
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re

Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re "Trëndafil Blu"

Magazina
Kalo në kategori