LAJMI I FUNDIT:

Pesëmbëdhjetë yjet që do të dukeshin tërësisht ndryshe, vetëm nga ndryshimi i vetullave

Pesëmbëdhjetë yjet që do të dukeshin tërësisht ndryshe, vetëm nga ndryshimi i vetullave
Dua Lipa (Foto: Bright Side)

Vetullat kanë një ndikim të madh në estetikën e njerëzve dhe madje mund të vendosin standarde bukurie.

Njëra nga trendët e vetullave në këtë kohë, për shembull, është që t’i mbajnë ato natyrale, duke i lënë të trasha.

Ditët e sotme, ky lloj është shumë i popullarizuar dhe të famshmit po e përdorin në masë të madhe në fotografi apo paraqitje të tyre.

Sidoqoftë, në vitin 1990, ka qenë e preferuar të mbahen vetulla të holla, kështu që edhe na lë të hamendësojmë se si yjet do të dukeshin me po të njëjtën dukje.

Brigt Side ka bërë një listë të yjeve me vetulla sikurse në vitet 1990, për të parë se si do të ndryshonin.

1. Dua Lipa

2. Emma Roberts

3. Lily Collins

4. Cara Delevingne

5. Kim Kardashian

6. Mila Kunis

7. Jennifer Connelly

8. Sofia Vergara

9. Emilia Clarke

10. Keira Knightley

11. Zendaya

12. Emma Watson

13. Demi Lovato

14. Arizona Muse

15. Audrey Hepburn

/Telegrafi/