Të famshmet pëlqejnë të luajnë me stile të ndryshme të flokëve dhe është një pjesë e punës së tyre që gjithmonë duken mahnitëse dhe të sofistikuar.

Por, me pamje të relaksuar dhe elegante të rikthyer në stil, më shumë femra po zgjedhin të mos i fshehin strukturën e flokëve natyrale. Dhe ne jemi shumë të mahnitur kur shohim se si këto stile mund të zbulojnë një anë autentike të personaliteteve të tyre.

Ne në Bright Side jemi të mahnitur me transformimet e flokëve të të famshmëve, por besojmë se është koha të vlerësojmë bukurinë e tyre natyrale.

1. Sarah Hyland tregoi flokët e saj kaçurrela në Instagram dhe ajo erdhi si një surprizë e plotë për fansat e saj

2. Meghan Markle zakonisht shfaqet më ndryshe, por në realitet ajo ka flokë kaçurrela të mrekullueshëm

3. Tyra Banks ka provuar shumë stile të flokëve gjatë karrierës së saj, por gjithmonë ka qenë krenare për flokët e saj të valëzuara

4. Viola Davis pëlqen të provojë stile të ndryshme flokësh sa më shumë në mënyrë që të mos shfaqet e njëjtë

5. Zendaya tregon se ka rikthyer në formë flokët e dëmtuar dhe tani ndihet krenare me kaçurrelat e vogla

6. Ariana Grande ka flokë kaçurrela natyrale, por ajo kurrë nuk i tregon ato në publik dhe zgjedh të duket më shkëlqyese

7. Vanessa Hudgens kryesisht stilon flokët e saj në mënyrë të valëzuar, por i do kaçurrelat e saj po aq shumë

8. Kerry Washington duhej të fshehte kaçurrelat e saj për një rol, por tani ajo tregon strukturën e saj të flokëve edhe në ngjarjet e tapeteve të kuqe

9. Jennifer Lopez pëlqen të eksperimentojë me flokët e saj, por ende e di se si të trondit me flokët e valëzuara

10. Hailey Bieber zgjedh flokët e shkëlqyeshme ose i thekson vetë valën e saj natyrore

11. Beyoncé është një kameleon total kur bëhet fjalë për pamjet dhe kaçurrelat e saj nxjerrin në pah anën e saj të ndjeshme

12. Alicia Keys pothuajse asnjëherë nuk ka rregulluar flokët e saj dhe preferon stil që theksojnë strukturën e flokëve të saj

13. Salma Hayek pëlqen pamje shkëlqyese, me pamje të shtrenjtë dhe me elegancë, por ndonjëherë ajo zbulon kaçurrelat e saj natyrale

14. Troian Bellisario i do flokët e saj kaçurrela dhe preferon të mos i fshehë shumë

15. Ciara pëlqen të përfshijë kaçurrelat e saja natyrale në pamje, por shpesh zgjedh flokët e drejtë për ngjarje të rëndësishme

/Telegrafi/