A keni menduar ndonjëherë se çfarë do të ndodhte nëse personazhet e “Disney-t” dhe bukuroshet e modës do të bashkoheshin?

Reklama

Bright Side realizoi një fotosesion të ndërlidhjes imagjinare midis yjeve të famshëm dhe personazheve të animuar të “Disneyt” .

Trembëdhjetë të famshmit që ndryshuan në mënyrë drastike gjatë vitit 2017 (Foto) Trembëdhjetë të famshmit që ndryshuan në mënyrë drastike gjatë vitit 2017 (Foto)

Ne kemi zgjedhur 15 modele të cilat, sipas mendimit tonë, do të ishin të shkëlqyera në rolet e karaktereve të preferuar të tregimit, transmeton Telegrafi.

Doutzen Kroes si Hirushja

Sasha Luss si Princesha Kida

Lily Aldridge si Pokahontas

Kendall Jenner si Borëbardha

Patrycja Gardygajlo si Mbretëresha Shtrigë

Miranda Kerr si E Bukura

Liu Wen si Mulan

Reklama

Cara Delevingne si Zana Trili

Elsa Hosk si Liza në Botën e Çudirave

Bhumika Arora si Princesha Jasmine

Reklama

Barbara Meier si Sirena Ariel

Maria Borges si Tiana

Josephine Skriver si Aurora (Princesha e fjetur)

Candice Swanepoel si Elsa (Frozen)

Lily Cole si Merida

/Telegrafi/