LAJMI I FUNDIT:

Pesëmbëdhjetë modelet që duken saktësisht si heroinat e “Disney-t” (Foto)

Pesëmbëdhjetë modelet që duken saktësisht si heroinat e “Disney-t” (Foto)
Kendall Jenner si Borëbardha

A keni menduar ndonjëherë se çfarë do të ndodhte nëse personazhet e “Disney-t” dhe bukuroshet e modës do të bashkoheshin?

Bright Side realizoi një fotosesion të ndërlidhjes imagjinare midis yjeve të famshëm dhe personazheve të animuar të “Disneyt” .


Trembëdhjetë të famshmit që ndryshuan në mënyrë drastike gjatë vitit 2017 (Foto)
Lexo po ashtu Trembëdhjetë të famshmit që ndryshuan në mënyrë drastike gjatë vitit 2017 (Foto)

Ne kemi zgjedhur 15 modele të cilat, sipas mendimit tonë, do të ishin të shkëlqyera në rolet e karaktereve të preferuar të tregimit, transmeton Telegrafi.

Doutzen Kroes si Hirushja

Sasha Luss si Princesha Kida

Lily Aldridge si Pokahontas

Kendall Jenner si Borëbardha

Patrycja Gardygajlo si Mbretëresha Shtrigë

Miranda Kerr si E Bukura

Liu Wen si Mulan

Cara Delevingne si Zana Trili

Elsa Hosk si Liza në Botën e Çudirave

Bhumika Arora si Princesha Jasmine

Barbara Meier si Sirena Ariel

Maria Borges si Tiana

Josephine Skriver si Aurora (Princesha e fjetur)

Candice Swanepoel si Elsa (Frozen)

Lily Cole si Merida

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Magazina
Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Magazina
U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

Magazina
Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Magazina
Të pastrehët dërgohen jashtë qytetit të Edinburgut, për t’u lëshuar hapësirë fansave të Taylor Swiftit

Të pastrehët dërgohen jashtë qytetit të Edinburgut, për t’u lëshuar hapësirë fansave të Taylor Swiftit

Magazina
Dafina Zeqiri dhe Yll Limani bashkojnë forcat sërish për një super-bashkëpunim

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani bashkojnë forcat sërish për një super-bashkëpunim

Magazina
Kalo në kategori