Edhe tri ditë na ndajnë nga publikimi i klipit më të ri nga Era dhe Nora Istrefi.

“Nuk e di” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të jetë ritmike, dhe është vizualizuar edhe me klip.

View this post on Instagram

Nuk e di 19 Prill!!!!! A jeni gati?????

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Apr 5, 2019 at 3:11am PDT

Motrat Istrefi ka kohë që përmes rrjeteve sociale po paralajmërojnë ardhjen e këtë klipi, teksa një gjë të tillë e kanë bërë edhe gjatë ditës së martë.

Era dhe Nora publikojnë fotografi atraktive nga xhirimet, Noizy i ngacmon me një koment interesant Era dhe Nora publikojnë fotografi atraktive nga xhirimet, Noizy i ngacmon me një koment interesant

Era ka publikuar në rrjetin social Instagram një video mjaft provokuese, duke vënë në pah linjat e saj atraktive, njashtu të motrës së saj e cila gjendej pranë.

View this post on Instagram

Leak my ass 💋

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on Apr 16, 2019 at 9:29am PDT

Të dy motrat Istrefi shquhen për paraqitjet e tyre ekstravagante, teksa të tilla pritet të vijnë edhe në klipin e këngës “Nuk e di”.

Ky duet njëherësh do të shënojë rikthimin e Erës në të kënduar në shqip, pas një vale të gjatë projektesh në gjuhën angleze për tregun ndërkombëtar. /Telegrafi/