LAJMI I FUNDIT:

Dri Cenës i vazhdohet kontrata në krye të ‘Hidrodrinit’

Dri Cenës i vazhdohet kontrata në krye të ‘Hidrodrinit’

Bordi i Drejtorëve të KRU ‘Hidrodrini’ i ka vazhduar kontratën Dri Cenës për të qenë në krye të kësaj kompanie, respektivisht në pozitën e Kryeshefit Ekzekutiv.

Kështu ka njoftuar KRU “Hidrodrini”, transmeton Telegrafi.

“Vlerësohet me nota pozitive performanca 6 mujore e punës së Kryeshefit Ekzekutiv ing.Dri Cena dhe e sekretares Kreshnike Dreshaj – Bordi i Drejtorëve ua vazhdon angazhimin e kontratës së plotë. Në takimin e sotëm të rregullt të Bordit të Drejtorëve u është vazhduar angazhimi sipas kontratës së plotë 3 vjeçare, Kryeshefit Ekzekutiv të Kompanisë ing. Dri Cena dhe sekretares Kreshnike Dreshaj”.

Bordi po ashtu ka trajtuar një sërë çështjesh me rëndësi në interes të Kompanisë dhe konsumatorëve.

Ndër pikat me rëndësi të takimit, për KRU ‘Hidrodrini’ ka qenë edhe shqyrtimi i draft-raportit operativ financiar për muajin tetor. /Telegrafi/


Në trend Ekonomi

Më shumë
Nga Kosova në Bazel - rruga e Leos drejt suksesit si stilist i flokëve

Nga Kosova në Bazel - rruga e Leos drejt suksesit si stilist i flokëve

Leovee Hairartist
DUNE – Part Two vjen në Cinestar me 28 shkurt me natën CinePremiere

DUNE – Part Two vjen në Cinestar me 28 shkurt me natën CinePremiere

Cinestar
A po i vjen vërtet fundi parasë që e njohim

A po i vjen vërtet fundi parasë që e njohim

Botë
Parandalohet kontrabandë në Zubin Potok – pije alkoolike, plazma, duhan i grirë e cigare

Parandalohet kontrabandë në Zubin Potok – pije alkoolike, plazma, duhan i grirë e cigare

Ekonomi
Nga Ballkani drejt Europës - rritja e shpejtë dhe suksesi i Sachpizza & Sachcaffé

Nga Ballkani drejt Europës - rritja e shpejtë dhe suksesi i Sachpizza & Sachcaffé

Sachcaffé
Nga 6 shkurti, konsumatorët kanë të drejtë t'i shkëpusin kontratat me operatorët kabllorë që ndryshojnë kushtet e saj

Nga 6 shkurti, konsumatorët kanë të drejtë t'i shkëpusin kontratat me operatorët kabllorë që ndryshojnë kushtet e saj

Ekonomi
Kalo në kategori