LAJMI I FUNDIT:

Për filmin e 25-të të James Bondit janë xhiruar tri versione të ndryshme të përfundimit

Për filmin e 25-të të James Bondit janë xhiruar tri versione të ndryshme të përfundimit

Përfundimi i filmit të ri të James Bond është kaq sekret, madje duket se as ylli i tij, Daniel Craig, nuk e di se çfarë ndodh deri në fund.

Reklama

Regjisori Cary Joji Fukunaga ka xhiruar tri versione të ndryshme të përfundimit të këtij filmi dhe vetëm ai e di se cili do të përdoret në “No Time To Die”.

Një skenë e filmuar javën e kaluar përfshinte njerëz që shtriheshin në një dysheme, ndërkohë që të brendshmit thonë se Fukunaga dëshiron të shmangë kulmin e shfaqjes së filmit.

Daniel Craig gjatë xhirimeve të “No Time to Die” (Foto: Splash News)

Një burim ka thënë se Bond mund të vritej, edhe pse është një skenar i pamundur dhe të zëvendësohet nga një grua. Një tjetër i brendshëm tha se: “Të gjithë janë në errësirë, fshehtësia është jashtë tabelës”.

Zbulohet posteri i filmit të 25-të të James Bondit
Lexo po ashtu Zbulohet posteri i filmit të 25-të të James Bondit

Aktores britanike Lashana Lynch do t’i jepet numri 007 pasi Bond largohet nga MI6 për një “jetë më të qetë në Xhamajka”. Por përmbledhja thotë: “Paqja e tij është e shkurtër kur shoku i tij i vjetër Felix Leiter të dalë nga CIA”.

Ai duhet të shpëtojë një shkencëtar të rrëmbyer ndërsa ishte në gjurmët e një shejtani misterioz të armatosur me teknologji të re.

Pjesë nga filmi “No Time to Die” (Foto: Splash News)

Craig, 51 vjeç, është Bondi më i gjatë i shërbimit dhe yjet me Léa Seydoux në filmin e 25-të, i cili publikohet më 3 Prill të vitit 2020. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Magazina
Kalo në kategori